Průvodce světem grantů a dotací 18 let zkušeností +420 542 211 083
Získat dotaci
Úvod /O nás / Aktuality / Jak úspěšně získat dotaci na kanalizaci a ČOV?

Aktuality

06. 06. 2016
Skupina RPA v minulém programovém období úspěšně zadministrovala desítky žádostí zaměřené na výstavbu kanalizací a ČOV, což potvrzuje i naše referenční mapa. Důkazem toho, že umíme zpracovat a řídit vodohospodářské projekty i v novém programovém období jsou nově schválené žádosti v rámci 21. a 22. výzvy OPŽP.
 
Jedním z příkladů je obec Dětmarovice, jejíž občané se mohou těšit na 1.etapu v rámci odkanalizování obce či obec Hošťálková, kde bude díky dotaci rozšířen vodovod.
 
Naše společnost si je vědoma toho, že výstavba kanalizace je pro starostu obce či města velkým investičně náročným projektem, který s sebou přináší spoustu administrativy a času. Přenechejte tyto starosti na odborníky, kteří se této problematice již dlouhodobě věnují a mají za sebou úspěšně zrealizované všechny fáze od zpracování žádosti o dotaci, přes výběrové řízení až po realizační management projektu včetně doby udržitelnosti.
 
Rádi pomůžeme získat dotaci i Vám! V případě zájmu o konzultaci jakéhokoli Vašeho projektového záměru nás neváhejte kontaktovat. Předběžný příjem žádostí týkajících se výstavby kanalizací a ČOV je stanoven na 17.10.2016.
 
Kontaktní osoba:
Ing. et Ing. Alexandra Sajbenová
vedoucí Oddělení životního prostředí
737 653 019
sajbenova@rpa.cz