Průvodce světem grantů a dotací 18 let zkušeností +420 542 211 083
Získat dotaci
Úvod /O nás / Aktuality / Integrovaná ochrana révy - seminář

Aktuality

04. 12. 2015
Náplň: Zásady integrované ochrany rostlin, integrovaná a ekologická produkce. Základní informace o přípravcích na ochranu rostlin (fungicidy, akaricidy, insekticidy), zásady správného použití pesticidů. Opatření k předcházení vzniku rezistence škodlivých organizmů. Abiotická poškození révy. Významné virové, bakteriální a houbové choroby a významní živočišní škůdci révy, příznaky napadení, resp. poškození, biologie patogenů, bionomie škůdců, výskyt a škodlivost. Systémy integrované ochrany proti hospodářsky významným chorobám a škůdcům révy.

Přednášející: Ing. Petr Ackermann, CSc.
Dlouholetý zaměstnanec ÚKZÚZ, Odboru karantény a ochrany rostlin Brno, později SRS, Odboru prostředků na ochranu rostlin Brno, kde pracoval mmjn. ve funkcích vedoucího oddělení všeobecné ochrany a diagnostiky. Odborně je zaměřen především na ochranu ovocných plodin a révy. Zajišťuje rozsáhlou přednáškovou a poradenskou činnost pro rostlinolékaře i pěstitele. Externě přednáší na Mendelově univerzitě v Brně.


Termín: 10. 12. 2015 v době od 8.30 do 14:30 hod.
Místo konání:
Národní vinařské centrum, o.p.s.
Zámek 1
691 42 Valtice
Účast na semináři je bezplatná, pro účastníky je připraveno drobné občerstvení (zdarma).


Přihlásit se můžete na stránkách Národního vinařského centra v sekci Kurzy a semináře. V případě dotazů volejte na tel. 731 603 843. Registrujte se, prosím, nejpozději 7 dní před konanou akcí, abychom Vám mohli zajistit propagační materiály. V případě omezených časových možností můžete za sebe vyslat svého zástupce. Zaregistrovat se můžete ihned!!!