Průvodce světem grantů a dotací 18 let zkušeností +420 542 211 083
Získat dotaci
Úvod /O nás / Aktuality / IV. Výzva ICT a sdílené služby

Aktuality

13. 02. 2018

ICT a sdílené služby - Výzva IV - Tvorba nových IS/ICT řešení OPERAČNÍHO PROGRAMU PODNIKÁNÍ A INOVACE PRO KONKURENCESCHOPNOST 2014–2020 nabízí firmám až 50 mil. Kč na tvorbu moderních digitálních služeb a aplikací v různých oblastech: komunikace, zábava, obchod, vzdělávání, zdravotnictví, kultura a dalších - včetně související implementace. Jinými slovy, firmy vyvíjející software nebo zajišťující outsourcing vnitropodnikových funkcí mají velkou možnost snížit své provozní výdaje a čerpat dotace na svůj další rozvoj. Hrazeny jsou mzdové náklady, náklady na hmotný i nehmotný investiční majetek, nájem, odborné externí služby a další. Míra dotace dosahuje až 45 % celkových výdajů.
Podnikáte-li v IT oborech a nechcete ztratit konkurenční výhodu, nenechejte tuto výzvu bez povšimnutí. Stačí mít nosnou myšlenku, dobrý podnikatelský záměr a odvahu pustit se do projektu. Skupina RPA Vám pomůže nejen dotaci získat, ale zajistí bezproblémový průběh celého projektu v době realizace. Stejně, jak pomohla desítkám IT firem v minulých letech.
Můžeme pomoci zvýšit váš rozvojový potenciál i konkurenceschopnost do dalších let. Pro více informací o výzvě kontaktujte:


Mgr. Ondřej Machek
Skupina RPA
tel.: 737 623 164
e-mail: machek@rpa.cz