Průvodce světem grantů a dotací 18 let zkušeností +420 542 211 083
Získat dotaci
Úvod /O nás / Aktuality / Hledáte možnosti, jak optimalizovat osobní náklady firmy?

Aktuality

22. 05. 2018 Přicházíte o kvalitní zaměstnance vlivem situace na trhu práce? Požadují Vaši zaměstnanci vyšší mzdu, ale na navyšování osobních nákladů nemáte prostor? Pomohlo by firmě ušetřit v  cash flow až několik set tisíc měsíčně? Nechce se Vám platit vyšší daně a odvody, než je nezbytně nutné? Máte zájem optimalizovat osobní náklady firmy tak, aby z toho profitovala firma i zaměstnanec? Že to není možné…? Ale je!

Skupina RPA se spolu se svými partnery intenzivně zabývá i oblastí mezd, revizí pracovněprávní dokumentace, pracovních procesů a personalistiky - zjednodušeně optimalizací provozních procesů a nákladů ve firmách. Většina běžných konzultantů v oblasti firemních financí si od vás nejčastěji nechává platit za to, že Vám ústně poradí „co nedělat“. Ne my. Naše rady jsou vždy písemné, vždy v duchu „co dělat“. Platíte za ně, až když Vám přinesou prospěch. Identifikujeme stav formální a věcné správnosti pracovně právní dokumentace, nastavíme pracovní procesy a připravíme aktuální vzorové pracovněprávní dokumenty na míru, navrhneme systém náhrad a paušalizací, optimalizujeme mzdy tak, aby to přineslo užitek firmě i jejím zaměstnancům. Nabízíme řešení, která:
  • přináší úsporu a zisk každé firmě
  • jimiž se řídí přes 700 firem a více než 40 tis. zaměstnanců
  • ukazují „co dělat“ (a nikoliv „co nedělat“)
  • jsou dotažena do konce metodologicky i procesně
  • jsou vždy v písemné formě
  • jsou judikovaná a ověřena stovkami referencí a kontrol


Pomáháme svým klientům dlouhodobě a nabízíme řešení, jak ušetřit firemní výdaje na investiční i neinvestiční náklady. Padesátičlenný tým Skupiny RPA pokrývá veškeré odbornosti potřebné ke kvalifikovanému poradenství.

Máte-li zájem, pomůžeme vám nastavit vhodná opatření i ve Vaší firmě.


Mgr. Ondřej Machek
Senior project manager
e-mail: machek@rpa.cz
tel.: +420 737 623 164