Průvodce světem grantů a dotací 14 let zkušeností +420 542 211 083
Získat dotaci
Úvod /O nás / Aktuality / Hledáme kolegu na pozici technický asistent

Hledáme kolegu na pozici technický asistent

04. 06. 2015
NÁPLŇ PRÁCE:
• starost o vozový park
• drobné technické opravy
• občasná komunikace s úřady
• rozvoz dokumentů po celé ČR – většinou Brno
• drobné kancelářské práce

NABÍZÍME:
• práci v příjemném a mladém kolektivu
• motivační systém odměn
• práce na HPP
• práci v centru Brna

POŽADUJEME:
• vzdělání středoškolské s maturitou, obchodní akademie výhodou
• orientace v účetnictví a financích
• flexibilní časové možnosti
• velmi dobré komunikační dovednosti
• aktivní přístup k práci
• řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Pokud Vás naše nabídka oslovila, zašlete prosím strukturovaný životopis s telefonickým kontaktem na e-mailovou adresu: kariera@rpa.cz

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti Regionální poradenská agentura, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat. Tento souhlas platí až do jeho odvolání. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.