Průvodce světem grantů a dotací 18 let zkušeností +420 542 211 083
Získat dotaci
Úvod /O nás / Aktuality / Dotace pro začínající podnikatele jsou tu. Získejte na dotaci až milion korun

Aktuality

31. 10. 2018

Dotace pro začínající podnikatele jsou tu. Získejte na dotaci až milion korun

Založili jste svůj podnik mezi začátkem roku 2014 a koncem roku 2017? Rádi byste pořídili nové stroje, hardwarové vybavení či potřebný software? Máte zájem dostat na dotaci až 1 milion korun? Pak čtěte dále.

V nejbližších dnech bude vyhlášena výzva programu Technologie zaměřená na začínající podnikatele. Žádat budou moci klasické podniky i start-upy. Co se týče právní formy podnikání, o dotaci budou moci žádat i OSVČ.

V rámci zmiňovaného programu budou nové společnosti moci žádat o nové technologie, hardware a potřebné softwarové vybavení. Podporovány budou také výdaje na pořízení licencí či lokálních sítí. Začínající podniky si přijdou na 45 % dotace, maximální míra dotace je pak až 1 milion korun.

Jak již naznačuje úvodní věta, za začínajícího podnikatele budou pro účely dotačního programu považovány podniky založené mezi
1. 1. 2014
a 31. 12. 2017. A pokud podnik bude spadat i do kategorie podporovaných činností není důvod, proč by žádost do programu nemohla být podána.

Zjistěte, zda i Vy byste mohli na dotaci dosáhnout. Jak? Zavolejte nám či napište, rádi zdarma posoudíme, zda jste vhodným kandidátem pro získání dotace.

Ing. Jaroslav Kopecký
project manager
tel.: +420 733 712 463
e-mail: kopecky@rpa.cz