Průvodce světem grantů a dotací 18 let zkušeností +420 542 211 083
Získat dotaci

Volná místa


Pro absolventy | studenty

Junior právník/administrátor veřejných zakázek
Hledáme mladé a schopné studenty na pozici právní asistent do našeho právního týmu. Přijďte k nám nabrat zkušenosti a získat místo na plný úvazek.
Zjistit více
PRÁVNÍK - ADMINISTRÁTOR VEŘEJNÝCH ZAKÁZEK
Hledáme cílevědomé absolventy na pozici administrátora veřejných zakázek do našeho právního týmu. Přijďte k nám získávat zkušenosti a rozjet svoji kariéru!
Zjistit více
Project manager junior - částečný úvazek
Management projektů podporovaných z fondů EU, národních i jiných dotačních zdrojů. Jednání s klienty, příprava projektů, studie proveditelnosti, pomoc se získáním dotací.
Zjistit více
Sales manager - částečný úvazek
Hledáme do našeho týmu mladé schopné kolegy na pozici sales manager. Pozice je vhodná pro studenty vyšších ročníků a absolventy vysokých škol, kteří chtějí pracovat v perspektivním oboru, vzdělávat se, být úspěšní a jít za svým cílem.
Zjistit více

Pro zkušené profesionály

ADMINISTRÁTOR VEŘEJNÝCH ZAKÁZEK
Ročně vysoutěžíme plnění převyšující 1 000 000 000 Kč bez DPH. Hledáme kolegu na hlavní pracovní poměr pro administraci veřejných zakázek dle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek a projektových pravidel EU.
Zjistit více
PROJECT MANAGER EVROPSKÝCH DOTACÍ (OP PIK)
Hledáme na hlavní pracovní poměr kolegu pro přípravu a řízení projektů v rámci OP PIK (Operační program Podnikání a Inovace pro konkurenceschopnost) a budování vlastního týmu project managerů.
Zjistit více
PROJEKTOVÝ MANAŽER EVROPSKÝCH DOTACÍ
Hledáme kolegu pro management projektů hrazených z fondů EU od projednání záměru s klientem, podání žádosti, přes komunikaci s poskytovateli, po vedení týmu junior managžerů.
Zjistit více
Sales Manager – Key Account Manager
Hledáme do teamu Sales Managery a Key Account Managery, kteří chtějí pracovat v perspektivním oboru, vzdělávat se, být úspěšní a jít za svým cílem. Staňte se obchodníkem v Regionální poradenské agentuře – jedné z největších poradenských agentur v oblasti grantů a dotací v České republice.
Zjistit více