Průvodce světem grantů a dotací 18 let zkušeností +420 542 211 083
Získat dotaci
Úvod /Kariéra

Proč kariéra v RPA

Hledáme zkušené profesionály i lidi na na startu, kteří chtějí v životě něco dokázat.

  • Máte zkušenosti a chcete se posunout na vyšší úroveň?
  • Začínáte a máte nápady, které chcete realizovat? Máte obchodního ducha?
  • Chcete spolupracovat v jednom týmu se špičkami oboru?

Staňte se součástí týmu špičkových profesionálů. 

Volné poziceBenefity

Proč jsem v RPA já:

Tereza | project manager
Mé motto: Kdo si zamiluje svou práci, ten vyhraje půl života.
Baví mě pomáhat českým společnostem s vizí realizovat jejich unikátní nápady. V práci mi hodně pomáhá rodinná atmosféra ve firmě. I přesto, že je nás už víc než čtyřicet, jsme dobrý tým, věříme si a rádi společně trávíme čas i mimo práci. Jezdíme společně na hory, na vodu, nebo si jen tak zajdeme po práci na pivo či vínečko. RPA naše přátelské vztahy podporuje různými teambuildingy a společnými akcemi. 
Martin | obchodní manager
Mé motto: Dělej co Tě baví a jdi si za svým snem.
V dotačním světě se pohybuji více než 10 let. Ve skupině RPA jsem nalezl zázemí pro úspěšný rozvoj svých dovedností a záruku, že na projektech odvedeme to nejlepší. Nejvíce mne baví rozmanitost práce. Každý den řeším jinou problematiku. Jednám s největšími firmami v ČR, starosty měst a dalším institucemi. Důležitý pro mne je skvělý kolektiv kolegů, se kterými se práce mění v zábavu.
Michaela | project manager
Mé motto: Začátek je ta nejdůležitější součást každé práce.
Do RPA jsem nastoupila při studiu čtvrtého ročníku Regionálního rozvoje na Mendelově univerzitě. Hledala jsem brigádu, která by splňovala tři kritéria: slušná mzda, práce v oboru a potenciál pro načerpání zkušeností. RPA v tomto směru splnila všechny požadavky, a ještě přidala skvělý kolektiv, různorodost, samostatnost při řešení úkolů a motivaci zlepšovat se. Za tři roky práce v RPA jsem se vypracovala do pozice projektového manažera, řeším samostatně projekty a jsem pánem svého času a práce.
Adam | obchodní manager
Mé motto: Jsem zastáncem rovnováhy. Spokojenost v pracovním životě přináší spokojenost do života osobního a naopak.
V RPA se mi nejvíce líbí to, že zde mám možnost růstu jak v pracovní, tak v osobní rovině. Taky jsem v poslední době zjistil, že se těšívám na pondělí, protože každý týden přichází nové výzvy. A jelikož jsem člověk soutěživé povahy, je to pro mě to pravé. Nejen že se denně potkávám s novými lidmi, kteří jsou sami o sobě hodně zajímaví, ale také řeším různé projekty pro rozvoj byznysů i obcí. Díky tomu vím, že má práce má smysl. A co je lepší než si po dlouhém týdnu zajít s partou kolegů na pivo nebo mít pravidelný teambuilding na Vltavě?